Web3D

Web3D.ir یک هولدینگ تخصصی می باشد و متشکل از چندین گروه تخصصی در زمینه های آی تی، معماری، فنی و مهندسی، گرافیک کامپیوتری و سه بعدی است. شرکت از سال 1386 در تهران فعالیت خود را آغاز کرده و به سرتاسر ایران و همچنین خارج از کشور خدمات ارائه می نماید. ما از سال 1386 در زمینه معماری، از سال 1370 در زمینه سه بعدی سازی و از سال 1375 در زمینه آی تی فعالیت های خود را آغار کرده ایم. علی رغم انجام فعالیت های مستقل تخصصی علاقه داریم تا خدمات میان رشته را نیز ارائه نماییم و معتقدیم این تخصص ها و مهارت ها در نقاطی جمع می شوند و باعث تولید محصولات خلاق و پر کاربرد میگردد.

از جمله این خدمات میتوان به محصولات واقعیت مجازی اشاره کرد. واقعیت مجازی (Augmented reality) امروزه نقش عمده ای در ارائه پروژه ها و سرگرمی ایفا مینماید.

خدمات طراحی وب سایت، هاستینگ و دامنه از جمله دیگر خدمات ما محسوب میشوند.

از دیگر سوی Web3D در زمینه سه بعدی و گرافیک کامپیوتری به خصوص برای معماران و همچنین برای سایر صنایع و تخصص ها مانند مهندسین، مخترعین و صنایع دارای توانایی های درخشانی می باشد.

مدیریت Web3D را آقای مهندس حسین خان محمدی بر عهده دارد و شما میتوانید جهت آشنایی بیشتر به صفحه لینکدین ایشان مراجعه بفرمایید.

 خوشحال خواهیم شد تا یکی دیگر از پروژه های موفقیت آمیز خود را اینبار با شما تجربه نماییم.

TOP